Menu

Collection: Bria Deserio

Quiet contemplation permeates local Brooklyn artist Bria Deserio’s work, which offers the viewer an aesthetic reminder of how fleeting any given moment of life can be.
32 products
  • Cheese # 34 Babybel
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese #31
    Regular price
    $180.00
    Sale price
    $180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese #32
    Regular price
    $180.00
    Sale price
    $180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese #33
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese #35
    Regular price
    $260.00
    Sale price
    $260.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese #36
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese #37
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese #38
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese #39
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese #40
    Regular price
    $280.00
    Sale price
    $280.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese Series #29
    Regular price
    $260.00
    Sale price
    $260.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Series #10
    Regular price
    $220.00
    Sale price
    $220.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon #1
    Regular price
    $310.00
    Sale price
    $310.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon #2
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon #3
    Regular price
    $180.00
    Sale price
    $180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon #4
    Regular price
    $280.00
    Sale price
    $280.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Olive #1
    Regular price
    $140.00
    Sale price
    $140.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Olive #2
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onion #6
    Regular price
    $180.00
    Sale price
    $180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange #9
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach #1
    Regular price
    $180.00
    Sale price
    $180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach #2
    Regular price
    $260.00
    Sale price
    $260.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear #15
    Regular price
    $220.00
    Sale price
    $220.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear #18
    Regular price
    $180.00
    Sale price
    $180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear #19
    Regular price
    $310.00
    Sale price
    $310.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear #20
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear #21
    Regular price
    $180.00
    Sale price
    $180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear Series #22
    Regular price
    $180.00
    Sale price
    $180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pomegranate #14
    Regular price
    $260.00
    Sale price
    $260.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shallot #1
    Regular price
    $260.00
    Sale price
    $260.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry #3
    Regular price
    $210.00
    Sale price
    $210.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry #4
    Regular price
    $310.00
    Sale price
    $310.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Loading...

No more product to load!

No more pages to load